Zaznacz stronę

o mnie

Nazywam się Ola Kolanowska i z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.

Cześć,

skoro dotarliście tutaj to znak, że chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o mnie. Zanim siądziemy przy kawie i poznamy się bliżej chcę, byście wiedzieli kto będzie Wam towarzyszyć w tych ważnych dla Was momentach.

Zapraszam na kilku słów o mnie, a także do obejrzenia moich zdjęć w dziale BLOG

Kocham naturę i mogłabym spędzać każdy wolny czas na spacerze w lesie. Zapach książek – od dziecka niezmiennie i czytanie bajek moim dzieciakom. Pieczenie, no i oczywiście jedzenie pysznych ciast. Przejażdżki na motocyklu, głośne słuchanie muzyki, spacerowanie po małych, wąskich uliczkach, podróże poza utartymi szlakami i rozmowy z ludźmi. Aparat towarzyszy mi codziennie, czy to uwieczniając Wasze historie miłosne, rodzinne zabawy, ale przede wszystkim piękne śluby. Wychowywałam się wśród przyrody i potrafię docenić jej piękno, lecz nie tylko na łonie natury powstają te najpiękniejsze kadry. Tłem dla Waszych wydarzeń, może być każde miejsce – najważniejsze jest w Was.

Chcę, abyście stojąc przed moim obiektywem ufali temu co robię i w pełni skupili się na swoich emocjach oraz uczuciach, resztę pozostawiając mnie. Dlatego bardzo dbam i cenię sobie relację z Wami. Zawsze staram się stworzyć klimat sprzyjający naturalności, czułości i bycia po prostu sobą.

Obserwuję jak się śmiejecie, widzę Wasze spojrzenia pełne miłości, drobne gesty, odgarnięcie włosów z twarzy, muśnięcie policzka, lekki uśmiech. Wierzę, że zatrzymując te chwile na fotografiach, które przeglądając po latach pozwolą Wam wrócić do tych emocji oraz wspomnień.

Nazywam się Ola Kolanowska i z przyjemnością zostanę Waszym fotografem.

Zapraszam do kontaktu ze mną KONTAKT